SIBRUSTA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
SIBRUSTA, UAB

SIBRUSTA, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Mallra stone, Stone products

Erlėnų k., Imbarės sen.
LT-97316, Kretinga, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 302619043
Kodi vat: 100006111310
Ss code siguruesi: 2103026
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- SIBRUSTA, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Mallra stone, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
D. VAREC, UAB
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
SMIGĖ, UAB
Č. Aimunto įmonė
FRUCTUS ARTIS, UAB
R. Greičiūno IĮ
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
ARMAVA, UAB
AKMENORIJA, IĮ
V. Jodko individuali veikla
LOREKSTA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi SIBRUSTA, UAB Karte biznesi